MANAGERZONE ŞAMPİYONLAR LİGİ

AnasayfaKapıTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

mz yöneticilerine gelen komik mailler

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
b-a-r-a-n

Erkek Mesaj Sayısı : 7
kişisel ileti : FC uLtrAsLaN UNITED BENİ ESKİLER BİLİR YENİLER ÖGRENİR

MesajKonu: mz yöneticilerine gelen komik mailler   C.tesi Ara. 13, 2008 1:20 am

benim bir as kadrom bi de alt yapidan olusturdugum bir kadrom var, ve 7.lig ten oltu spor diye bir takim ile karsilasma yapiyorum, benim as takimim 2-0 yeniyo alt yapi kadrom ayni adamlara 7 tane atiyor ???

bunun mantigi nedir ???

Sayin mz adminleri lig şampiyon olarak bitirdim ne kupam verildi nede paraödülüm lütfen yardim edin

Merek ettiğim bir konu vardı onu sormak istiyordum.Türkiyeden katıldığım takımım ile yurt dışında katılabilirmiyim lige .yoksa ordan katılmak içinde ayrı bir takımmı almam gerekecem.simdiden tesekkurler.saygılarımla …

15000 euro ya oyuncu sattım 1000 euro gelmiş bu kadar kesinti olurmu insafsızlık zaten para kazanmak zor protesto ediyorum sizi

abi bu oyuncuyu satıp yeni bir forvet almak istiyorum yabancı bi forvet olması iyi olur.

arkadaslar bana antrenör lazım takımda antrenör yok iki tane antrenör alınacaktır isteyen gelebilir

bana oyuncu ve pra verin arkadaşlr buna çok ihtiyacım var parası olmayanın canı sağolsun

sevgili managerzone yetkillileri takımım bu sezon göstermiş odugu performansla sezon başından beri liderligini korumaktadır takımım ikinci yarı bbaşlamasından sonra bir düşüş yaşamıştır ve daha sonra yeniden toparlanmıştır geçen hafta en yakın takipçilerimden birinide 5 gol atarak geçmiştir. ligin bitimine 2 maç kala dört puan önde girmiş olan takımım son maçını lig ikincisiyle oynayacaktır elbette yenmek oldugu gibi yenilmekte var bu oyunda fakat burada anlayamadığım husus ligin 8. sırasında bulunan ve bu sezon hiç bir varlık gösterememiş olan ……. Sporun benim takımımı son iki maç kala olagan düşmüş bir performans göstererek benim takımımı kendi sahamda 1-7 gibi net bir skorla yenmesini hiç bir mantığa sığdıramadığımı ve ortada yapılmış olan bi haksızlık oldugunu düşünmekteyim.

OK.DÜZGÜNCE OYUN OYNAYACAÐIM.BAKALIM NOLCAK.AMA BENDE HARBİDEN ÇOK MANYAK BİR ŞEkilde ŞİKE YAPMIŞIM.YOK BÖYLR BİRŞEY

ben hangi futbolcuyu gondereyim bana yardımcı olun

YAW arkadaşlar bana 16 altyapi yetmiyor , hepsi çok kötü 20000 değeri var hepsinin. Ben daha çok altyapi istiyorum Mesela 50 tane felan olamazmı ?

Lütfen takimimi açın! Eğer açmassanız 100 tane takım alırım ona göre !

Benim Takımımın ismi Galatasaray SK bir baktım herkes benim ismimi kullaniyor ! Diğerlerini silerseniz sevinirim…

Bana ucuz yollu bir forvet lazim. Arjantinli olursa daha iyi olur.

Benim şu an 3 tane takimim var 1 tane daha alsam diğerlerinin performansı düşermi ? Arkadaşlarım öyle diyorda ama ben onlara inanmıyorum sizce ne yapim ?

Benim Arkadaşımın 5 tane takımı var ! ….. Kullanici adları. Benimde 2 tane var, ona dedim fazla takım açanları yasaklıyorlar diye ama beni dinlemiyorlar…

——

Koptum Very Happy Yerlerdeyim Very Happy Süper bi çalışma yapmışlar. Very Happy
en sonu zaten tam komedi

Kaynak: zone dergisi Tr hazırlayanlar: kilichan , nigdespor, senersel…
Kullanıcı profilini gör
okyanus

Erkek Mesaj Sayısı : 3
kişisel ileti : OKYANUSLARIN KRALI

MesajKonu: Geri: mz yöneticilerine gelen komik mailler   C.tesi Ara. 13, 2008 6:18 pm

Lütfen takimimi açın! Eğer açmassanız 100 tane takım alırım ona göre

puhaha süper yav Very Happy:D Laughing cheers
Kullanıcı profilini gör
sabotaj74

Erkek Mesaj Sayısı : 4
kişisel ileti : İyi oynayan kazansın.
Tuttuğunuz Takım? :

MesajKonu: Geri: mz yöneticilerine gelen komik mailler   Çarş. Ara. 17, 2008 11:37 pm

Bir kaçı hariç gerçekten çok ilgi çekici bi çalışma olmuş helal.
Kullanıcı profilini gör
MuRaT

Erkek Mesaj Sayısı : 15
kişisel ileti : BjKaRaGüMRüK
Tuttuğunuz Takım? :

MesajKonu: Geri: mz yöneticilerine gelen komik mailler   Cuma Ara. 19, 2008 7:27 pm

Alıntı :
15000 euro ya oyuncu sattım 1000 euro gelmiş bu kadar kesinti olurmu insafsızlık zaten para kazanmak zor protesto ediyorum sizi

Bu güzelmiş yaa
Kullanıcı profilini gör
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: mz yöneticilerine gelen komik mailler   C.tesi Ara. 20, 2008 1:57 pm

BAŞLIK KOMİK YAZILAR BÖLÜMÜNE TAŞINMIŞTIR
Sponsored content

MesajKonu: Geri: mz yöneticilerine gelen komik mailler   

mz yöneticilerine gelen komik mailler
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 18.9.2010 SD MAÇ SONUÇLARI...
» Ged 99 Lwl Videosu [Harika]